Myšlenky #2

25. června 2018 v 20:00 | Fostery Blackmoon |  Myšlenky
Máme tu krásné léto. Slunce nás pálí do zad, když to potřebujeme nejméně a naopak když je potřeba, schová se za deštivé mraky a hraje si na schovávanou. Také tohle počasí tak milujete? Tedy aspoň doufám, že nejste jako já a nemáte na něj alergii.

Ovšem. Alergii na ovoce, zeleninu, zvířátka, havěť a různé rostliny má každý. Fosty musí mít speciální alergii na slunce. Naštěstí to není nic vážného. Stačí brát prášky, pravidelně se mazat a vaše pokožka je netknutá. Škoda že to nedělám a tak začínám a končím prázdniny s rudými stehny a lítky zalitými sadou pupínků, kterých se zbavíte až o Vánocích. No není to nádhera? (vím, že je chyba na mé straně, ale jsem velmi líný člověk a dost často i zapomnětlivý... co že jsem to dnes měla k snídani?)

Naštěstí léto je období pro studenty tím nejkrásnějším. Jsou prázdniny, tudíž většina z nich jede na dlouhou dovolenou daleko od školy. Nebo každou noc stráví u alkoholu a každý den jim někdo drží vlasy? I to patří v dnešní době do "normálních" prázdnin každého průměrného studenta. Možná někteří jsou jako já, že celé léto čekají, až vypadne ta žhavá koule a stráví těch 60 dní koukáním do blba, čtením knih (a že jich je mnoho) či tupým zíráním do monitoru počítače (nebo TV, kde skoro nic zajímavého nedávají).

Bohužel jsou tu dvě skupinky studentů, kteří si prázdniny moc neužijí. A tou jsou ti, kteří se vyprdli na učení během roku (nebo ti, kterým to učení prostě nejde) a samozřejmě budoucí maturanti, kteří se snaží dát dohromady maturitní otázky (takže toto jsou moje poslední volné prázdniny, sakra).

PS1: Co jste dostali na vysvědčení?
PS2: Užijte si léto v plném proudu, dokud můžete! (a nepřežeňte to s alkoholem!)

Vaše Fostery ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niki-chan niki-chan | Web | 26. června 2018 v 9:23 | Reagovat

Já jsem zrovna případ, který stráví léto u knih, protože tropy mi nedělají vůbec dobře :-? na druhou stranu, kdy jindy bude mít člověk tolik volna přečíst všechny ty úžasné knížky, na které není během roku čas.

2 fosteryblackmoon fosteryblackmoon | E-mail | Web | 26. června 2018 v 10:25 | Reagovat

[1]: To ano, ale já jsem zrovna takový člověk, který si dokáže to "volno" udělat i při nudných hodinách, o přestávkách a následně pokračovat několik hodin doma :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama