Benátská 2018!

31. července 2018 v 10:00 | Fostery Blackmoon |  Blog
Zdravím všechny u nového článku, který bude zaměřen na mé 3 dny na Benátské.

Výsledek obrázku pro benátská 2018


Toto byla má úplně první akce v životě - první festival. A mé pocity? Bylo to parádní!

Ve čtvrtek jsem přijela až k večeru a vůbec jsem nelitovala. Kapela Olympic byla božská a po ní následovala kapela Jelen, která mě naprosto šokovala jejich výstupem a energií.

V pátek jsem taktéž přijela později, protože mě nic dřívějšího nezaujalo. Přijela jsem tak akorát na kapelu Arakain a po jejich vystoupení jsem měla skoro vyřvané hlasivky... bomba! Nějakou chvilku jsem se stavila u diskotéky Hanácké vodky (proč by ne, že?) a poté zmizela směrem Divoký Bill. Zbytek dne jsem byla se svou kamarádkou u diskotéky, jak trefné.

Sobota byl můj největší splněný sen.
Pavel Calta, tento muž mi dodal neskutečné množství energie, která z něho vyzařovala a jeho vystoupení bylo naprostý unikát.
Ben Cristovao je muž, kterého jsem poslouchala jako malá a nikdy s tím nepřestala. Jeho energie byla ještě větší a byl plný optimismu, který se jen tak u nikoho nevidí a rozdával dobrou náladu jak pohledem, tak i jeho písněmi.
Sebastian mě velmi zklamal. Ačkoliv je to muž, jehož písničky poslouchám ráda, tak jeho osobnost je naprosto nesnesitelná. Z mého úhlu pohledu mu sláva moc stoupla do hlavy.
A poslední kapela, kterou jsem si chtěla poslechnout byla Mirai. Naprosto boží vystoupení, které nutilo každého tančit, zpívat, křičet... bohužel i omdlévat (ale to bylo z toho horka). Nikdy jsem je až tolik neposlouchala, ale od teď slavnostně přísahám, že budu!

Nebylo nic lepšího, než si splnit tento sen a setkat se s nimi. Ačkoliv ne tváří v tvář. Musím ale dodat, že pouhá jejich přítomnost mi dala do života spoustu optimismu, radosti a energie.

Děkuji za vše!

Vaše Fostery ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K K | Web | 2. srpna 2018 v 12:50 | Reagovat

Hrozně ráda bych někdy zašla na vystoupení Pavla Calty. Zatím se mi ale nepoštěstilo.

2 fosteryblackmoon fosteryblackmoon | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 22:45 | Reagovat

[1]: Také mi to trvalo dlouho, než jsem se k nějakému jeho vystoupení dostala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama