Myšlenky #3

3. července 2018 v 9:22 | Fostery Blackmoon |  Myšlenky
Pokud to někdo neví, jsem momentálně na dovolené a začínám mít docela depresivní náladu. Proč? Je tu se mnou i moje rodina, která mě zřejmě nemá vůbec v oblibě. Mám nevlastního tátu, nevlastního bratra a ačkoliv je moje matka vlastní, všichni se ke mě chovají jako k odpadu.

Možná tyhle pocity znáte, kdy vás všichni z rodiny zavrhují a vy nevíte, kde najít útěchu. Já si ji sice našla, ale ta útěcha už nebude nikdy kompletní, protože se její rodina rozpadla. Tou útěchou je mi má nejlepší kamarádka, které rodiče se sice nerovádějí, ale její matka (pro mě ten sympatičtější rodič) se stěhuje ke svému novému příteli s její mladší dcerou. A má nejlepší kamarádka zůstává s jejím otcem (pro mě méně sympatičtější rodič).

Pamatuji si, jak na základce jsem nenosila do školy svačiny a ona (ačkoliv jsem byla nově příchozí a neznala mě - přestupovala jsem) se se mnou dělila o všechnu její svačinu. Po pár měsících začala nosit svačiny pro dva, protože její mamka poznala, že se s někým dělí a tak začala kupovat i pro mě. Tohle byly začátky velkého přátelství (když se s vámi někdo rozdělí o jídlo, znamená to, že jste něco mnohem víc, přeci jen nikdo se jen tak nedělí o jídlo).

Průběhem roku jsme si k sobě vytvořily velice zvláštní pouto. Nemáme potřebu si psát 24/7. Ani si dlouho volat každý den. Prostě jen když přijede ze školy, tak je dost velká pravděpodobnost, že mě najde u ní doma sedět u televize s hrnkem kávy. Emmm, ano. Když byla ještě její rodina kompletní, jezdila jsem za ní často po škole a otevírala mi její mladši sestra, která už tou dobou byla doma a má nejlepší kamarádka byla teprve na cestě.

Pamatuji si ještě, když mi její mamka začala nabízet, že si k nim mám zařídit své vlastní klíče. Odmítla jsem (je to jejich soukromí).

Prostě její rodina a především ona jsoou pro mě tou největší oporou, útěchou a především mou druhou rodinou, kterou mám stokrát raději než tu svou vlastní.

Máte také takové přátelství? Přátelství je doopravdy důležité ♥

Vaše Fostery ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama