Omluva

30. září 2018 v 17:04 | Fostery Blackmoon |  Blog
Moji drazí čtenáři,

jak jste si asi všimli, neměla jsem ani čas, ani chuť psát články na tento blog. Jakmile mi začala škola, zjistila jsem, že to prostě nejde dohromady k mým koníčkům. Většinu dnů se učím a když už tomu tak není, jsem ráda za klid a možnost odpočinku jinou formou, než psaním článků či dokonce mým oblíbeným čtením. Zkrátka a jednoduše, zalezu si do postele a jdu spát do dalšího rána.


Každopádně, chci Vám zde ve zkratce shrnout i slibovaný článek o hubnutí (začátek a konec označen srdíčkem).

Nestalo se tak, cvičením jsem nezhubla. Ačkoliv jsem cvičila každý den, přibrala jsem ještě 3 kg. Ani si nedokážete představit, jak moc jsem byla naštvaná na své tělo a hlavně sama na sebe. Začala jsem se tedy jinak stravovat, Bohužel tehdy začala škola a já tak přestala se cvičením.

Pravidelná strava je důležitá. Pamatujete si na to, jak Vám to rodiče stále vtloukali do hlavy?

Snádaně, svačina, oběd, svačina, večeře.

Já osobně jsem si myslela, že je to kravina a nic se tím nezměnění. Změnilo. Zhubla jsem 8 kg jen díky pravidelné a vyvážené stravě (řídila jsem se aplikací Kalorické tabulky).

Ke konci chci jen dodat, že cvičení pomáhá jen tehdy, pokud se správně stravujete. Rozhodně se po cvičení nijak neládovat vším jídlem, co doma najdete tak, jako já, jen proto, že Vám po cvičení vyhládlo. Udělějte si raději smoothie. Je na chuť a zasytí.

Vaše
Fostery Blackmoon ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama