Myšlenky

Myšlenky #5

30. září 2018 v 17:47 | Fostery Blackmoon
Moji drazí,

poslední dobou jsem doopravdy nesvá a zmítá mnou... možná láska? Zamilovanost?
Ach já vím, je to příšerné. Hlavně když si uvědomíte, že jste zakoukaní do vašeho nejlepšího přítele. Stalo se Vám to někdy?

Myšlenky #4

31. července 2018 v 23:28 | Fostery Blackmoon
Drazí čtenáři,
nepřijde vám, že jsme jako 2 stránky popsaného listu? Myslím tím, jako 2 naprosto jiné stránky popsaného listu. Je to tak, většinou.

Mnoho lidí to vidí jako přetvářku, možná i mnoho lidí, co svou druhou stránku také neví, jak nazvat, to nazývají přetvářkou, ale pravda je jinde.

Výsledek obrázku pro empty book

Myšlenky #3

3. července 2018 v 9:22 | Fostery Blackmoon
Pokud to někdo neví, jsem momentálně na dovolené a začínám mít docela depresivní náladu. Proč? Je tu se mnou i moje rodina, která mě zřejmě nemá vůbec v oblibě. Mám nevlastního tátu, nevlastního bratra a ačkoliv je moje matka vlastní, všichni se ke mě chovají jako k odpadu.

Myšlenky #2

25. června 2018 v 20:00 | Fostery Blackmoon
Máme tu krásné léto. Slunce nás pálí do zad, když to potřebujeme nejméně a naopak když je potřeba, schová se za deštivé mraky a hraje si na schovávanou. Také tohle počasí tak milujete? Tedy aspoň doufám, že nejste jako já a nemáte na něj alergii.

Myšlenky #1

7. června 2018 v 23:55 | Fostery Blackmoon
Jsem tu zpět s novou sérií Myšlenky!

Jak bude vypadat takovýto formát?

Polemizování, popovídání si, budu si zde stěžovat a vylévat si Vám mé srdíčko.

Snad se Vám to zalíbí a pojďme na to ♥

Selflove

5. června 2018 v 22:36 | Fostery Blackmoon
Jak cítíte sami sebe?
Dokážete být sami sebou?

Neskrýváte se pod maskou lží?

Tyto otázky jsem si často kladla. Jsem tohle vůbec já? Chci takhle vypadat doopravdy, nebo chci jen zapadnout do společnosti a nevyčuhovat z davu? Musím říci, že najít mou pravou povahu a můj pravý vzhled byla dlouhá trasa, kterou stále jdu vpřed a stále není dle mých představ, ale snažím se být sama sebou.
 
 

Reklama